slider

Good Work
systemy instalacyjne

Zobacz
+
Firma Good Work - wiodący producent systemów zamocowań instalacyjnych, to właśnie nasze produkty takie jak uchwyty, obejmy do rur, pręty gwintowane, zasuwy burzowe, szyny montażowe znajdziesz w większości budynków w Polsce.
01

GOOD WORK Mieczysław Cymbalak

ISO Certyfkikat GoodworkPolska firma produkcyjno-handlowa istniejąca od 20 lat na rynku instalacyjnym.
Głównym profilem działalności firmy jest produkcja zamocowań instalacyjnych oraz asortymentu związanego z branżą sanitarną.

W skład produkcji wchodzi system wsporników do podwieszania rur instalacyjnych w różnych rozwiązaniach technologiczno-montażowych, produkcja obejm uchwytów tworzywowych do rur instalacyjnych, obejm do wentylacji, zamocowań sanitarnych, uchwyty do grzejników aluminiowych, żeliwnych.

Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów związanych z branżą sanitarną, kanalizacją, grzewczą oraz techniką zamocowań.

Produkowane wyroby spełniają wymagania klientów pod względem niezawodności i funkcjonalności, dzięki czemu zyskała zaufanie odbiorców.

Wyroby posiadają Aprobatę Techniczną z 2014 roku wydaną przez INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ ITB

instalator W 2003 roku firma otrzymała ZŁOTEGO INSTALATORA za opracowanie i wdrożenie do produkcji sytemu wsporników konstrukcyjnych do montażu rur sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Głównym celem firmy jest stały rozwój oraz dostosowanie się do potrzeb i wymagań rynku o czym świadczy stale poszerzający się asortyment wyrobów.

O nas